Doprava ZDARMA u objednávek nad 2500 Kč

O zakladatelce

Judita Berková je certifikovaná lektorka jógy. Jógu praktikuje od roku 2010 a od roku 2014 jí vyučuje. Učí jógu v Praze v malých a ve velkých skupinách, pořádá jógové zájezdy po celém světě, je autorkou jógových programů a navrhuje svoje vlastní jógové oblečení - JÓGOVÉ ŠATY.

Prošla přes dráhu baletky, přes vyučování aerobiku v USA, až k józe, do které se bezhlavě zamilovala. Je autorkou jógových programů


Judita pořádá jógové pobyty po celém světě a během pobytů natáčí své jógové choreografie: 

 


Je spoluzakladatelka projektů La Que Sabe, který pořádá celodenní tančení a jógová setkání a podporuje ženy v přijetí vlastního těla a ženskosti. Judita spolupracuje na dalších projektech (Přirozená antikoncepce a vědomé milování a Cesta Extáze), které se zaměřují na moudrost těla a život plný radosti a lehkosti. Vede ženské kruhy, meditace a žije jógu každý den.

Více o Juditě zde: YOGA LIFE HAPPY LIFE

sanvito2018-1135

Při prohlížení těchto internetových stránek zpracovává společnost Milujeme jógu s.r.o., Vaše osobní údaje, včetně cookies, za účelem hodnocení návštěvnosti webu a tvorby souvisejících statistik. Je pro Vás v pořádku? Více informací o zpracování Vašich osobních údajů a Vašich právech zde.