Náš tým s láskou pracuje na Vašich objednávkách. ♥ Potřebujete poradit? Naše Katka je tu pro Vás, katka@yogalifehappylife.cz. ♥ Těšíme se, jak Vás naše kouzelné oblečení rozzáří! ♥

Vodní prsten Čarodějky světla s pravým tyrkysem Anurna

Pravý a tedy přírodou stvořený tyrkys pochází z Arizony. Přírodní tyrkys je od pravěkých dob jedním z nejcennějších kamenů. Kombinací se stříbrným prstenem vznikl šperk Čarodějky světla Anurna.

Můžeme doručit do:
26.6.2023
Vyrábíme na míru
4 300 Kč –15 % 3 655 Kč
Kategorie: Jógové šperky stříbro
Záruka: 2 roky
Kámen: Tyrkys
Materiál: Stříbro
Povrchová úprava: Rhodium
umelecke rucne vyrabene sperky judita berkova kristyna cupitova milujeme jogu sperky na joguDSC02678
Poslední kousky Sleva
4 300 Kč –15 %

Kouzelný prsten Světlo úsvitu 

ze sanskrtu

 • Materiál: stříbro, ag 925/1000
 • Povrchová úprava: lesk + rhodium
 • Kámen:  průměr 4 mm, každý kámen je jedinečný a má trochu jiný odstín. Pochází z dolu Kingman v Arizoně.
 • Orientační váha: 2,30 g (Přesná váha bude uvedena na faktuře na základě vámi zvolené velikosti prstenu.)
 • Velikost: Velikost vyrobíme na přání. Prosíme napište nám do poznámky buď vnitřní průměr prstýnku, který Vám dobře sedí a má kulatý tvar, nebo ideálně přesné změření ze zlatnictví. Děkujeme.
 • Zapínání: afroháček se zarážkou
 • DŮLEŽITÉ: nepoužíváme odlévání a sériovou výrobu, každý kousek je ručně dělaný s Láskou, abychom do něj vnesly kouzla dobra

 


Proč by bylo úžasné, kdybyste nosila vzácný kámen TYRKYS

 • zlepšuje vůli k životu a k objevování nového
 • je to kámen úspěchu na cestě za vlastními sny
 • dokáže propojit srdce a mysl tak, abychom v harmonii šli za voláním své duše

 O tyrkysech se píše všechno možné, faktem je, že pravý tyrkys je opravdu energeticky jinde, než jeho napodobeniny, kterých je na světě desítky druhů. Tyrkys je totiž nejimitovanější kámen na světě. V orientu je tyrkys považován za kámen štěstí a všichni orientální obchodníci s kameny skutečně nosí prsteny s pravými nádhernými tyrkysy, které se u nich dědí z otců na syny. Já jeho nošení vnímám tak, že zejména přináší schopnost vidět a objevovat štěstí v okamžicích každého dne- tady a teď.

Krásný pravý a tedy přírodou stvořený tyrkys z USA, pochází ze známého, ale momentálně již zavřeného dolu Kingman v Arizoně. Jeho modrá barva je v typickém arizonském odstínu. Surovina byla před broušením stabilizována. Stabilizace umožňuje broušení. Ručně broušeno na tmelkách. Kulatý minikabošonek 4mm  +-0,2mm.

 

O DRAHÝCH KAMENECH

Nezapomeňte, že drahé kameny jsou bytosti sami o sobě. Jsou naživu tak, jako my nebo zvířecí bytosti. Pokud budete svůj šperk nosit vědomě, dokáže Vás nepopsatelně podpořit na cestě objevování svého potenciálu


 

PŘÍBĚH NAŠICH ŠPERKŮ

S nekonečnou Láskou a radostí vyrábíme kus po kusu. Věříme totiž, že sériová výroba a odlévání šperků podle šablony ochuzuje šperk o unikátní esenci energie člověka, který šperk vyrábí. Chceme, aby v každém kousku byla zachycena Láska, se kterou tvoříme. Pro nás je to vše o kouzlech, splněných přáních a umění. Umění, které je jedinečné a nenapodobitelné, protože energii tvorby se nedá napodobit. 

Šperk, který si u nás objednáte, tak ponese tuto esenci. Bude Vám připomínat, že jsme tady, abychom tvořili svůj život. Že jsme umělci a že na každém z nás záleží. Záleží na tom, jakou energií se obklopujeme. 

 

 • Vytvořeno českými umělci
 • Jedinečné kousky, které se nebudou znovu opakovat.

 


DALŠÍ DŮLEŽITÉ INFORMACE

Všechny šperky jsou značeny dle Puncovního zákona. Projdi si puncovní značky.

Povrchová úprava: mat + pokovení rhodiem. Rhodium je drahý kov, který chrání stříbrný povrch před předčasným černáním a je dobře snášen také alergiky na kovy. Nošením se postupně z povrchu "sundá", ale je možné nechat ho v jakémkoliv zlatnictví obnovit.

  

 • Vyrábíme vše ručně, s Láskou a moudrostí. 
 • Vše vyrábíme v ČR. 
 • Naše šperky vydrží celý život, pokud přes ně nepřejede tank :-).


Kolekce ČARODĚJKA SVĚTLA
 
Vzácná čarodějko, vítej mezi našimi uměleckými kousky. Vše v této kolekci nese esenci vlídné čarodějky, ženy, která umí svou přítomností měnit tuto realitu. Šaty v této kolekci nejsou jen nějaké šaty. Do každého švu jsme vetkali kouzla dobra, Lásky a hojnosti. A také ženskosti. Aby Tě na Tvé cestě podpořili v narovnanosti v tom, kdo právě teď chceš být. Co vytvoříš?

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu