Náš tým s láskou pracuje na Vašich objednávkách ♥ Potřebujete poradit? Naše Petruška je tu pro Vás, petra@yogalifehappylife.cz. ♥

Jak to celé začalo

Cítila jsem, že se mi nechce být upnutá při jógové praxi v legínech. Vždy jsem milovala šaty, sukně, vše, co se vlní se a točí se okolo mě.
A tak mě jednoho dne napadlo: "Proč si nenechat vyrobit sportovní šaty na jógu s kraťásky pod sukní?!"
 
A tak vznikl nápad jógových šatiček.

Vzdušných, lehkých, příjemných, multifunkčních, krásných, barevných, připravených na jógu...
 

Jedna věc je mít nápad a druhá věc je ho uskutečnit.

 Od nápadu k realizaci to trvalo cca rok. A tak jsem šťastná, přešťastná, že mohu říci, že sny se opravdu plní... Jógové šaty jsou v prodeji a mají velký úspěch. Ano, sny se plní, i když cesta k nim může být různě dlouhá. Co je nejdůležitější, je, že ta cesta je to, kvůli čemu jsme sem přišli. Přišli jsme sem zhmotňovat svá přání a užívat si proces tohoto zhmotňování. Během cesty totiž potkáme spoustu nových, milých, obohacujících lidí, naučíme se zase o trošku víc sami o sobě a především můžeme cítit radost nejen v závislosti na výsledcích, ale prostě jen tak, protože nás to tady baví.

 

jogove_saty_v_akcijogove_saty_v_akci (2)

 

Nikdy to nekončí a proto nikdy nemůžeme udělat chybu. 
 

Jsem šťastná, že také milujete jógu a jógové šatičky!

 

foot_02 


 

milujeme-jogu-bezpodminecne

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení