Náš tým s láskou pracuje na Vašich objednávkách ♥ Potřebujete poradit? Naše Petruška je tu pro Vás, petra@yogalifehappylife.cz. ♥

Náš tým

 Podmínky, ve kterých vzniká naše práce, jsou pro nás prioritou. Věříme, že vše se vším souvisí a že energie, ve které vzniká naše jógové oblečení, knihy a další produkty, které připravujeme, může ovlivnit to, jak se náš zákazník bude cítit. Proto dbáme s největší pečlivostí, aby všichni v našem týmu byli spokojení, aby je bavilo to, co dělají a aby tak do svého díla dávali to, co chceme šířit:

 

radost, lásku a lehkost.


lucie_nas_tym

 

  • Jsme tady od toho, abych rozdávali Lásku v různých podobách: ve slovech, v józe, v šatech, v barvách a především v komunikaci s našimi vzácnými klienty. Lucie je odborník na vlídnost, porozumění a naslouchání. Je to náš specialista na Lásku vůči klientům. Vyzkoušejte to. Napiště jí email luci@yogalifehappylife.cz

 


Tym_milujemejogu_Lucie

 

  •  Nevěřila jsem tomu, ale je to možné: skloubit genialitu, bystrost, postřeh, vhled a cit. Umíte si představit lepšího manažera provozu? Já ne. Věci jsou vyřešené, ještě něž se stanou. Je to jako kouzlo, kouzlo veliké mysli, která je přítomná, klidná a prostě nad věcí. 

 


 Tym_milujemejogu_Jarmila

  • Naše vrchní švadlenka se jmenuje Jarmila Kratochvílová. Je to maminka na mateřské a je plná svěží energie, elánu a radosti z toho, co dělá. A přesně takovou energii dává do našich výrobků. Prozradila mi, že věděla, že jednoho dne budeme spolupracovat. Věděla to 4 roky! Sny se plní!

 

VŠE VZNIKÁ V ČR! NÁVRHY, STŘIHY I SAMOTNÝ PROCES ŠITÍ

 

 

 

 Tym_milujemejogu_jakub_vasek

  • Master Mind v oblasti marketingu, to je Jakub Vašek. Jakuba vždy něco napadne a já zůstávám stát s otevřenou pusou a ohromená jeho brilantností. Díky Jakubovi, se zhmotňují nové nápady, slogany, texty, návrhy na zlepšení přehlednosti webu, komunikace naší značky na sociálních sítích... Je toho hodně. Díky Bohu za to, že existují lidé, pro které slovo "hranice" nic neznamená.  

 


Tym_Tyna

 

  • Geniální fotografka Kristýna Zbíralová se mnou byla chytat letadla, když jsme fotily na pražském letišti ásany, byla se mnou v 6 ráno na Karlově mostě, když jsme chytaly východ slunce a nakonec neváhala a vyfotila se se mnou, když dostala naše šatičky Delia a taaaaak jí slušely, že jsem skákala radostí. Děkuju za všechno! 

Tym_Jakub

 

  • Abychom stáli pevnýma nohama na zemi a aby to vše zařezávalo... Jsem moc vděčná, že se o toto nemusím starat já. V malíku to má Jakub Honzík. Jakub je právník a jeho čistě analytický pohled na věc dodává projektu stabilitu a uzemnění. A řeknu Vám tajemství... dokonce i právník se může zamilovat do jógy :-). Ale pssss... 

 


Tym_Eliska

 

  • Bez podpory, vhledů a porozumění mojí maminky bych nikdy nebyla tam, kde jsem. Bez ní bych nebyla na tomto světě a bez ní by to prostě nešlo. PhDr. Eliška Berková je moje maminka, ale také Master Management Trainer&Coach, takže mám double štěstí, protože kromě bezmezné podpory mám v rodině také profesní a osobní konzultační zázemí a to mi věřte, že toho hoooodně využívám :-). Děkuji z celé své bytosti.

 


Tym_Judita

 

  • A kdo to celé vymyslel? Nebyla jsem to já, byl to život. Protože když se životu odevzdáme a plujeme po proudu, připraví pro nás nádherná, vzrušující překvapení. Jógu jsem začala praktikovat "náhodou", po letech jsem jí "náhodou" začala učit a po dalších letech jsem si všimla, že "náhodou" jí často praktikuji v šatech... A tak se zrodila myšlenka JÓGOVÝCH ŠATIČEK. Děkuji, že jsem mohla být ta bytost, skrze kterou se to stalo. 

O autorce projektu

 


 

Všichni máme společnou jednu věc a to že...

milujeme-jogu-bezpodminecne

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení