Náš tým s láskou pracuje na Vašich objednávkách. ♥ Potřebujete poradit? Naše Katka je tu pro Vás, katka@yogalifehappylife.cz. ♥ Těšíme se, jak Vás naše kouzelné oblečení rozzáří! ♥

Náš tým

Podmínky, ve kterých vzniká naše práce, jsou pro nás prioritou. Věříme, že vše se vším souvisí a že energie, ve které vzniká naše jógové oblečení, knihy a další produkty, které připravujeme, může ovlivnit to, jak se náš zákazník bude cítit. Proto dbáme s největší pečlivostí, aby všichni v našem týmu byli spokojení, aby je bavilo to, co dělají a aby tak do svého díla dávali to, co chceme šířit:

 

radost, lásku a lehkost.


 

katka-nas-tym-milujeme-jogu 

  • Jsme tady od toho, abychom rozdávali Lásku v různých podobách: ve slovech, v józe, v šatech, v barvách a především v komunikaci s našimi vzácnými klienty. Katka je odborník na vlídnost, porozumění a naslouchání. Je to náš specialista na Lásku vůči klientům. Vyzkoušejte to. Napište jí email katka@yogalifehappylife.cz

 


Lucie

 

  • Nevěřila jsem tomu, ale je to možné: skloubit genialitu, bystrost, postřeh, vhled a cit. Umíte si představit lepšího manažera provozu? Já ne. Věci jsou vyřešené, ještě něž se stanou. Je to jako kouzlo, kouzlo veliké mysli, která je přítomná, klidná a prostě nad věcí. 

 


Jarmila (2)

  • Naše vrchní švadlenka se jmenuje Jarmila Kratochvílová. Je plná svěží energie, elánu a radosti z toho, co dělá. A přesně takovou energii dává do našich výrobků. Prozradila mi, že věděla, že jednoho dne budeme spolupracovat. Věděla to 4 roky! Sny se plní!

 

VŠE VZNIKÁ V ČR! NÁVRHY, STŘIHY I SAMOTNÝ PROCES ŠITÍ

 

 

 

 Jakub

  • Master Mind v oblasti marketingu, to je Jakub Vašek. Jakuba vždy něco napadne a já zůstávám stát s otevřenou pusou a ohromená jeho brilantností. Díky Jakubovi, se zhmotňují nové nápady, slogany, texty, návrhy na zlepšení přehlednosti webu, komunikace naší značky na sociálních sítích... Je toho hodně. Díky Bohu za to, že existují lidé, pro které slovo "hranice" nic neznamená.  

 


Kristyna

 

  • Jsem vystudovaná zlatnice. Věnuji se výhradně ruční výrobě. Není to nejrychlejší, ale dává mi to více smysl a baví mě to. Každý šperk je tak originální stejně jako my, jeho nositelé. Je pro mě důležitá kvalita a laskavý záměr. Těší mě, když si zákaznice šperk "obleče", cítí se krásně a třeba si díky němu i připomene, jak vzácná a nádherná bytost je ♥ 

  

Megy

  • Můj příběh se začal psát v roce 1991. Nějak jsem se protloukala životem a na vysoké jsem začala fotit. Vysokou školu jsem sice bohužel nedodělala, ale focení mi už zůstalo a je to svým způsobem náplň mého života. Nejprve jsem začala fotit kamarádky na kladenské Poldovce. Později se začali ozývat další a další kamarádi, až to dospělo k první svatbě. Pamatuji si, jak jsem byla nervózní a jak jsem si uvědomovala tu zodpovědnost a důležitost okamžiku. Od té doby jsem nafotila více než 200 svateb...

 

Eliška_B

 

  • Bez podpory, vhledů a porozumění mojí maminky bych nikdy nebyla tam, kde jsem. Bez ní bych nebyla na tomto světě a bez ní by to prostě nešlo. PhDr. Eliška Berková je moje maminka, ale také Master Management Trainer&Coach, takže mám double štěstí, protože kromě bezmezné podpory mám v rodině také profesní a osobní konzultační zázemí a to mi věřte, že toho hoooodně využívám :-). Děkuji z celé své bytosti.

 


ytb_YLHL_template (11)

 

  • A kdo to celé vymyslel? Nebyla jsem to já, byl to život. Protože když se životu odevzdáme a plujeme po proudu, připraví pro nás nádherná, vzrušující překvapení. Jógu jsem začala praktikovat "náhodou", po letech jsem jí "náhodou" začala učit a po dalších letech jsem si všimla, že "náhodou" jí často praktikuji v šatech... A tak se zrodila myšlenka JÓGOVÝCH ŠATIČEK. Děkuji, že jsem mohla být ta bytost, skrze kterou se to stalo. 

O autorce projektu

 


 

Všichni máme společnou jednu věc a to že...

 

mj_black_bez_ramu-1

Zpět do obchodu