Připrav se na jaro. Naše jógové šaty dostávají komplimenty po celém světě.

Jak se cítíme v jógových šatech

 Jak se cítí v jógových šatech ženy z týmu milujemejogu.cz?

 

Judita (Autorka jógových šatů)

 

Proč miluju jógové šaty: 
Je to geniální, že mohu mít krátkou sukni a cítit se úplně v bezpečí. Vždyť mám pod tím kraťásy! Ale to ostatní nevědí. Je to prostě krása :-) :-) :-).

Můj favorit vždy byl a asi na vždy bude tento model: JUICY LIFE. Byly to úplně první šaty, které jsem navrhla, je to má srdcovka a ještě mě nikdy nezklamaly: na józe, na salse, na rande nebo když si potřebuju připomenout, že život je prostě šťavnatý. 

 

Judita_Juicy_LifeJudita v šatech Juicy Life

 

Lucie (Operation manager)

 

Úplně nejraději teď mám ostružinové šaty Blackberry dance. Bambus je úžasně příjemný materiál. Ostružinovou barvu miluji.

Už jsem v nich absolvovala večeři v restauraci, různé procházky v přírodě i dětské hřiště s dcerou. Nejraději je kombinuji s bílými teniskami. 

 

Lucka_Blackberry_dance

 
 
 
  Kristýna (Social media specialista, fotografka)
 
 
Svobodně, uvolněně a žensky. Tak se cítím vždy, když si na sebe vezmu šaty. Ale ty jógové, které mi visí na ramínku ve skříni, jsou trošku jiné. Navržené tak, aby se daly vzít nejen na běžné nošení, ale i na různé sporty. Připravené na všechny dobrodružství, které vás jen napadnou. Mě napadlo si je vzít jako neopren při potápění (šaty mám z látky podobné té jako plavky). A ta svoboda, uvolněnost a ženskost mi zůstala i v 8 metrech pod vodou. Trik je totiž v tom, že jógové šaty mají pod sukní ještě jógové kraťásky. ;)
 

Týna v bílých šatech

 

A jak se v jógových šatech cítí naše nejvěrnější zákaznice?

 

 

Kateřina Gřešková 

 

Zamilovala jsem se do jógy a díky setkání s Juditou Berkovou pro mne jóga dostala úplně jiný, nepopsatelný, nádherný rozměr.

Jógové šaty jsem si zamilovala hned, jak jsem je vyzkoušela, a to pro jejich ženskost, pohodlnost, příjemnost, barevnost. Jsem vděčná za ně a za celý Yoga Life Happy Life team. Moc vám všem děkuji.  

 

Jogove_saty_na_baliKatka v šatech Greek Goddes

 

 

A jak se cítíte v jógových šatech Vy?